VLetenky

Chicago s KLM od 329 EUR

Chicago from Willis Tower
Večerná panoráma Chicaga z Willis Tower (foto: Charles Voogd/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na návštevu Chicaga v štáte Illinois možno zavítať vďaka ponuke holandskej aerolínie KLM v spolupráci s partnerskými spoločnosťami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického veľkomesta Chicaga (v regióne Great Lakes) sú v predaji za 329 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 02.10.-14.05. / návraty v čase 24.10.-29.05., min. dobu pobytu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 8. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v priebehu zimného letového poriadku (t.j. od novembra 2017 do marca 2018).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 8. novembra s návratom z amerického Chicaga (ORD) dňa 15. novembra 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Chicago za 329 EUR (08.11.-15.11.2017)
Budapešť – Chicago za 9608 CZK (rezervácia v ČJ)

Budapešť – Chicago za 337 EUR (24.12.2017-02.01.2018)

Chicago

Impresívne Chicago – tretie najväčšie sídlo v Spojených štátoch, Vás čaká v znamenitej oblasti Great Lakes, konkrétne na brehoch Lake Michigan (najväčšieho jazera v USA). Nielen v prípade, ak máte radi blues a jazz, tak budete na tom správnom mieste. Skúste preslávený House of Blues, založený spevákom a hercom menom Dan Aykroyd, ktorého azda budete poznať z Blues Brothers.

Nezabudnite si vychutnať napínavý duel NBA v podaní miestnych Bulls či zápas NHL v réžii Blackhawks. V teplejších mesiacoch objavte príjemné pláže na brehoch pohodového Michiganského jazera. Panoramatický výhľad na celé veľkomesto so širokánskym okolím ako na dlani si dožičte zo 442 m vysokej Willis Tower (predtým známej ako Sears Tower), jednej z najvyšších stavieb USA.

Nízkonákladová doprava (nielen) po regióne

Takmer do všetkých veľkomiest vo východnej polovici Spojených štátov amerických zo vskutku pôsobivého Chicaga v štáte Illinois za celkom rozumnú sumu doputujete s low costovým autobusovým dopravcom Megabus, ktorý mimochodom pôsobí i na “západnom pobreží”, v Kanade a v Európe. Cestovné lístky pri kúpe v dostatočnom časovom predstihu sa dajú kúpiť už za 1 USD.

0