VLetenky

Chicago s Air Berlin od 398 EUR

Chicago Beach
Chicagská pobrežná štvrť Gold Coast pri jazere Lake Michigan (foto: dronepicr/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu Chicaga v štáte Illinois (i jeho širšieho okolia) máte možnosť zamieriť v čase letných prázdnin pri využití ponuky spoločnosti Air Berlin z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického veľkomesta Chicaga (v regióne Great Lakes) sa dajú kúpiť za 398 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 15.05.-26.06. a 16.08.-30.09.2017, min. dobu pobytu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 7. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 19. augusta (sobota) s návratom z amerického Chicaga (ORD) dňa 26. augusta 2017 (sobota).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Chicago za 398 EUR (19.08.-26.08.2017)
Budapešť – Chicago za 414 EUR (rezervácia v SJ / manuálne zadanie)

Chicago

Pôsobivé Chicago – tretie najväčšie sídlo v Spojených štátoch, Vás očakáva vo famóznej oblasti Great Lakes, konkrétne na brehoch Lake Michigan (najväčšieho jazera v USA). Nielen v prípade, ak obľubujete blues a jazz, tak budete na tom správnom mieste. Skúste legendárny House of Blues, založený spevákom a hercom menom Dan Aykroyd, ktorého snáď budete poznať z Blues Brothers.

Nezabudnite si vychutnať napínavý zápas NBA v podaní miestnych Bulls či duel NHL v réžii Blackhawks. V teplejších mesiacoch objavte pohodové pláže na brehoch príjemného Michiganského jazera. Panoramatický výhľad na celé veľkomesto so širokánskym okolím ako na dlani si doprajte zo 442 m vysokej Willis Tower (predtým známej ako Sears Tower), jednej z najvyšších stavieb USA.

Nízkonákladová doprava (nielen) po regióne

Skoro do všetkých veľkomiest vo východnej polovici Spojených štátov amerických zo vskutku impreséíneho Chicaga v štáte Illinois za vcelku rozumný peniaz docestujete s low costovým autobusovým dopravcom Megabus, ktorý mimochodom pôsobí aj na “západnom pobreží”, v Kanade a v Európe. Cestovné lístky pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu sa dajú kúpiť už za 1 USD.

0