VLetenky

Cesta okolo sveta s Francúzskou Polynéziou za 1555 EUR

Na leteckú cestu okolo sveta (s celým itinerárom na jednej letenke) sa skúste vydať za rozumné dukáty s leteckou spoločnosťou Air New Zealand (a partnerskými aerolíniami) pri vzhliadnutí štyroch kontinentov (Európa, Ázia, Austrália/Oceánia a Severná Amerika) a dlhších stopoch v štyroch krajinách, resp. regiónoch (Hong Kong/Čína, Nový Zéland, Francúzska Polynézia a USA).

UK – Hong Kong – Nový Zéland – Tahiti – Kalifornia – UK za 1555 EUR

V sume 1337 GBP (alebo v prepočte cca 1555 EUR) sa dá uvidieť pri odlete/návrate z/do Londýna so stopoverom vo východnej Ázii (Hong Kong) pohodovým spôsobom severná aj južná časť Nového Zélandu (s preletom v cene medzi oboma hlavnými ostrovmi z Aucklandu do Christchurch), fascinujúca Francúzska Polynézia (Tahiti) v Oceánii a atraktívna americká Kalifornia.

Cestovný itinerár:
04.11.2013 Londýn-Heathrow, Veľká Británia (LHR) – Hong Kong/Čína (HKG)
07.11.2013 Hong Kong/Čína (HKG) – Auckland, Nový Zéland (AKL)
11.11.2013 Auckland, Nový Zéland (AKL) – Christchurch, Nový Zéland (CHC)
18.11.2013 Christchurch, Nový Zéland (CHC) – Papeete, Fr. Polynézia (PPT)
01.12.2013 Papeete, Fr. Polynézia (PPT) – Los Angeles, USA (LAX)
08.12.2013 Los Angeles, USA (LAX) – Londýn-Heathrow, Veľká Británia (LHR)

Rezervácia letenky:
Londýn – Hong Kong – Auckland – Christchurch – Tahiti – Los Angeles – Londýn za 1555 EURLetecké spojenie s Londýnom

Pri leteckom prískoku do Británie z nášho regiónu sa dá profitovať z veľmi dobrej dostupnosti Londýna nízkonákladovkami. Na londýnske letisko Luton docestujete za priaznivú sumu z Bratislavy a z Rzeszówa Ryanair-om, zatiaľ čo Wizz Air prevádzkuje lety na tento letecký prístav z Budapešti, z Brna, z Katovíc, z Prahy a od 17.09. aj z Košíc. (Lety z Budapešti na Luton operuje Easy Jet.)

Na ďalšie londýnske nízkonákladové letisko Stansted sa dopravíte Ryanair-om z Bratislavy a prakticky aj zo všetkých ostatných okolitých letísk (Brno, Budapešť, Ostrava, Katovice, Krakov, Rzeszów…). Na Gatwick obsluhuje letecké linky Easy Jet z Budapešti, z Viedne, z Krakova a z Prahy.

Pri takomto type tarifu však môžu padnúť vhod aj spoje klasických leteckých spoločností ako British Airways (z Viedne, z Budapešti, z Prahy) či Austrian Airlines (z Viedne) priamo na najväčší londýnsky medzinárodný letecký prístav Heathrow (hlavne ak by ste plánovali zobrať viac batožiny).

0