VLetenky

Cesta okolo sveta s Francúzskou Polynéziou za 1237 EUR

Mo'orea
Čarokrásny tropický ostrov Moorea vo Francúzskej Polynézii (foto: dany13/Flickr/CC BY 2.0)

Na leteckú cestu okolo sveta (s celým itinerárom na jednej letenke) sa skúste vybrať za rozumné dukáty s leteckou spoločnosťou Air New Zealand (v spolupráci partnerskými aerolinkami) pri spoznaní štyroch kontinentov (Európa, Ázia, Austrália/Oceánia a Severná Amerika) a dlhších stopoch v štyroch krajinách, resp. regiónoch (Singapur, Nový Zéland, Francúzska Polynézia a USA).

UK – Singapur – Nový Zéland – Tahiti – Kalifornia – UK za 1237 EUR

V sume 1237 EUR možno vzhliadnuť pri odlete/návrate z/do Londýna so stopoverom v juhovýchodnej Ázii (Singapur) príjemným spôsobom časť Nového Zélandu (Auckland a okolie), fantastickú Francúzska Polynéziu (Tahiti) v ďalekej Oceánii a slnečnú americkú Kaliforniu (Los Angeles s okolím).

Príklad cestovného itinerára (jedna letenka):
03.05.2017 Londýn-Heathrow, Veľká Británia (LHR) – Singapur (SIN)
10.05.2017 Singapur (SIN) – Auckland, Nový Zéland (AKL)
18.05.2017 Auckland, Nový Zéland (AKL) – Papeete, Fr. Polynézia (PPT)
24.05.2017 Papeete, Fr. Polynézia (PPT) – Los Angeles, USA (LAX)
31.05.2017 Los Angeles, USA (LAX) – Londýn-Heathrow, Veľká Británia (LHR)

Rezervácia letenky:
Londýn – Singapur – Auckland – Tahiti – Los Angeles – Londýn za 1237 EUR

Round The World

Letecké spojenie s Londýnom

Pri leteckom prískoku do Londýna sa dá profitovať z jeho vynikajúcej dostupnosti z našich končín. Na londýnske letisko Luton docestujete z Bratislavy (a z Rzeszówa) Ryanair-om, kým čo Wizz Air obsluhuje lety do tohto leteckého prístavu z Košíc, z Popradu, z Budapešti, z Brna, z Katovíc a z Prahy. (Lety z Budapešti na Luton, už ale vo vyššej cenovej hladine, ponúka taktiež Easy Jet.)

Na ďalšie londýnske low costové letisko Stansted doputujete Ryanair-om z Bratislavy a prakticky aj zo všetkých ostatných okolitých medzinárodných leteckých prístavov (Brno, Budapešť, Katovice, Krakov, Rzeszów). Na London Gatwick Intl Airport prevádzkuje letecké linky znovu (za trošku vyššiu cenu) britská aerolínia Easy Jet z Budapešti, z Viedne, z Krakova a z Prahy.

0