VLetenky

Centrálna kanadská Britská Kolumbia s WestJet od 314 EUR

British Columbia
Skeena River medzi mestami Terrace a Skeena (foto: Sam Beebe/Ecotrust /Flickr/CC BY 2.0)

Pri využití tarifu leteckej spoločnosti WestJet máte príležitosť objaviť (v jarnom období) nielen centrálnu partiu západokanadskej provincie British Columbia (s odletom z Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do centrálnej časti kanadskej provincie Britská Kolumbia (do mesta Terrace) kúpite za 271 GBP (alebo cca 314 EUR) s odletom z írskeho Dublinu a návratom do britského Londýna.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 1. mája do 21. mája 2017 a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do centrálnej Britskej Kolumbie nech poslúži odlet z Dublinu (DUB) dňa 2. mája s návratom z Terrace (YXT) do Londýna (LON) dňa 16. mája 2017.

Rezervácia letenky:
Dublin – Terrace – Londýn za 271 GBP (02.05.-16.05.2017)

Doprava po Európe

Positioning flights do Írska

Leteckú dopravu do írskej metropoly Dublin máte šancu vo všeobecnosti zrealizovať priamymi linkami leteckej spoločnosti Ryanair (z Bratislavy, z Budapešti, z Krakova, z Katovíc, z Rzeszówa a z Prahy) alebo o čosi ekonomicky náročnejším Aer Lingus (z Viedne, z Budapešti a z Prahy).

Letecký prískok do/z Londýna

Pri leteckom priblížení do Londýna možno profitovať z jeho vynikajúcej dostupnosti z našich končín. Na londýnske low costové letisko Stansted doputujete s Ryanair z Bratislavy a prakticky aj zo všetkých ostatných okolitých medzinárodných leteckých prístavov (Brno, Ostrava, Praha, Budapešť, Katovice, Krakov, Rzeszów).

Na London Gatwick Intl Airport prevádzkuje letecké linky (za trošku vyššiu cenu) britská aerolinka Easy Jet z Budapešti, z Viedne, z Krakova a z Prahy. Na londýnske letisko Luton docestujete s Wizz Air z Košíc, z Popradu, z Budapešti, z Brna, z Katovíc a z Prahy. (Lety z Budapešti na Luton, už ale vo vyššej cenovej hladine, ponúka taktiež Easy Jet.)

Centrálna Britská Kolumbia

Príťažlivé kanadské mesto Terrace (67 m) Vás čaká v centrálnej oblasti provincie British Columbia, vyše 1000 km severne od miestneho ekonomického centra Vancouver a necelých 150 km na východ od pacifického prístavu Prince Rupert (nachádzajúceho sa v neveľkej vzdialenosti od hranice s americkou Aljaškou). Impresívny výhľad na Terrace si vychutnáte z masívu Mount Thornhill (1332 m).

Úžasná železnica Jasper–Prince Rupert Train

Rozhodne si nenechajte ujsť jazdu 1160 km dlhou scénickou železnicou s názvom “Jasper–Prince Rupert Train” (v minulosti The Skeena), ktorá spája pobrežie Pacifiku (Prince Rupert) v Britskej Kolumbii s obľúbeným Jasper (blízko rovnomenného populárneho národného parku) v susednej Alberte. Na svojom 1007. km (číslované od Jasperu) prechádza i cez Terrace.

0