VLetenky

Centrálna kanadská Britská Kolumbia s WestJet od 270 EUR

British Columbia
Yellowhead Highway a Skeena (foto: JERRYE AND ROY KLOTZ MD/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Pri využití tarifu z “kuchyne” leteckej spoločnosti WestJet spoznáte (v priebehu jari) nielen centrálnu partiu západokanadskej provincie British Columbia (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky do centrálnej časti kanadskej provincie Britská Kolumbia (do mesta Terrace) kúpite za 270 EUR s odletom z írskeho Dublinu a návratom do škótskeho Glasgowa.

Tarifné podmienky stanovujú cesty v dobe 06.05.-27.05.2016 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky do centrálnej Britskej Kolumbie nech bude napr. odlet z Dublinu (DUB) dňa 9. mája s návratom z Terrace (YXT) do Glasgowa (GLA) dňa 21. mája 2016.

Rezervácia letenky:
Dublin – Terrace – Glasgow za 270 EUR (09.05.-21.05.2016)
Dublin – Terrace – Glasgow za 292 EUR (rezervácia v SJ)
Dublin – Terrace – Glasgow za 7892 CZK (rezervácia v ČJ)

Doprava po Európe

Positioning flights do Írska

Leteckú dopravu do írskej metropoly Dublin možno v globále uskutočniť priamymi linkami leteckej spoločnosti Ryanair (z Bratislavy, z Budapešti, z Krakova, z Katovíc, z Rzeszówa a z Prahy) alebo o čosi ekonomicky náročnejším Aer Lingus (z Viedne, z Budapešti a z Prahy).

Letecký prískok z/do Škótska

Pri leteckom priblížení z/do Glasgowa sa dajú využiť priame lety spoločnosti Wizz Air z Budapešti alebo z Katovíc, resp. linka konkurenčnej nízkonákladovky Ryanair z Bratislavy do (neďalekého) Edinburghu.

Centrálna Britská Kolumbia

Príťažlivé kanadské mesto Terrace (67 m) Vás čaká v centrálnej oblasti provincie British Columbia, vyše 1000 km na sever od miestneho ekonomického centra Vancouver a necelých 150 km východne od pacifického prístavu Prince Rupert (nachádzajúceho sa v neveľkej vzdialenosti od hranice s americkou Aljaškou). Impresívny výhľad na Terrace si vychutnáte z masívu Mount Thornhill (1332 m).

Úžasná železnica Jasper–Prince Rupert Train

Rozhodne si nenechajte ujsť jazdu 1160 km dlhou scénickou železnicou s názvom “Jasper–Prince Rupert Train” (v minulosti The Skeena), ktorá spája pobrežie Pacifiku (Prince Rupert) v Britskej Kolumbii s obľúbeným Jasper (v blízkosti rovnomenného obľúbeného národného parku) v susednej Alberte. Na svojom 1007. km (číslované od Jasperu) prechádza i cez Terrace.

0