VLetenky

Calgary s WestJet od 244 EUR

Banff National Park
Lake Moraine (1884 m) v národnom parku Banff National Park (foto: Pascal/Flickr/CC BY 2.0)

So zaujímavým tarifom leteckej spoločnosti WestJet si máte možnosť vychutnať (jarný) výlet do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary v Alberte sú v predaji za 244 EUR s odletom z írskeho Dublinu a návratom do britského Londýna.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 1. mája do 21. mája 2017 a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Alberty môže byť odlet z Dublinu (DUB) dňa 3. mája s návratom z Calgary (YYC) do Londýna (LGW) dňa 10. mája 2017.

Rezervácia Letenky:
Dublin – Calgary – Londýn za 244 EUR (03.05.-10.05.2017)

Doprava po Európe

Positioning flights do Írska

Leteckú dopravu do írskej metropoly Dublin máte príležitosť v globále uskutočniť priamymi linkami leteckej spoločnosti Ryanair (z Bratislavy, z Budapešti, z Krakova, z Katovíc, z Rzeszówa a z Prahy) alebo o niečo ekonomicky náročnejším Aer Lingus (z Viedne, z Budapešti a z Prahy).

Letecké priblíženie do/z Londýna

Pri leteckom prískoku do Londýna sa dá profitovať z jeho výbornej dostupnosti z nášho regiónu. Na londýnske nízkonákladové letisko Stansted docestujetes Ryanair z Bratislavy a v podstate i zo všetkých ostatných okolitých medzinárodných leteckých prístavov (Brno, Ostrava, Praha, Budapešť, Katovice, Krakov, Rzeszów).

Na London Gatwick Intl Airport obsluhuje letecké linky (za trochu vyššiu cenu) britská aerolínia Easy Jet z Budapešti, z Viedne, z Krakova a z Prahy. Na londýnske letisko Luton doputujete s Wizz Air z Košíc, z Popradu, z Budapešti, z Brna, z Katovíc a z Prahy. (Lety z Budapešti na Luton, už ale vo vyššej cenovej hladine, núka takisto Easy Jet.)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr, resp. pohoria Kordillery/Andy (tiahnúcim sa od Aljašky na juh naprieč celou Severnou a Južnou Amerikou).

Istotne nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najpríťažlivejšej oblasti Rocky Mountains, nesmierne fotogenického Banff National Park, položeného v širšom okolí impresívneho Calgary – rušnej metropoly provincie Alberta. Smerom ďalej na sever narazíte na nemenej pôvabný , najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi “Rockies” s názvom Jasper National Park.

0