VLetenky

Calgary s KLM od 523 EUR

Banff National Park
Čarovné Moraine Lake v kúzelnom národnom parku Banff N.P. (foto: Jonathan Mueller/Flickr/CC BY 2.0)

Vďaka ponuke holandskej aerolínie KLM z aliancie Sky Team (v spolupráci s partnermi) si máte príležitosť vychutnať nielen babie leto v provincii Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary v Alberte sa dajú kúpiť za 523 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete predovšetkým (s odletom) v čase od polovice septembra 2016 do konca mája 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky do Alberty nech poslúži odlet z viedenského letiska (VIE) dňa 23. septembra s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 7. októbra 2016.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 523 EUR (23.09.-07.10.2016)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Istotne nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najpríťažlivejšej časti “Rockies”, neuveriteľne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí pôsobivého Calgary – rušnej metropoly provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever narazíte na nemenej pôvabný, najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0