VLetenky

Calgary s KLM od 382 EUR

Alberta
Sugestívna večerná panoráma kanadského veľkomesta Calgary (foto: Calgary Reviews/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s partnermi) možno zrealizovať (zimnú) cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary v Alberte sú v predaji za 382 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 04.11.-14.12 2017 a 29.12.2017-27.03.2018, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 3. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku januára do polovice marca 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie letenky do Alberty môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 2. januára s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 17. januára 2018.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 382 EUR (02.01.-17.01.2018)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si určite nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej časti majestátneho masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Istotne nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najpríťažlivejšej partie “Rockies”, nemierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí pôsobivého Calgary – rušného centra provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever naďabíte na nemenej pôvabný, najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0