VLetenky

Calgary s Condor Airlines od 580 EUR

Alberta
Moraine Lake (1884 m), národný park Banff National Park (foto: Rahel Radisli/Flickr/CC BY 2.0)

Cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte príležitosť uskutočniť (aj) na začiatku letných prázdnin vďaka ponuke nemeckej aerolínie Condor v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary v Alberte kúpite za 550 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve od konca júna do polovice júla 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Alberty nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 26. júna s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 17. júla 2018 (za 580 EUR).

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky do Alberty môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 3. júla s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 17. júla 2018 (za 600 EUR).

Rezervácia Letenky:
Praha – Calgary za 580 EUR (26.06.-17.07.2018)
Praha – Calgary za 600 EUR (03.07.-17.07.2018)

PRG-YYC
Praha, Česká republika – Calgary, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej partie impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite neobíďte fascinujúce horské panorámy pravdepodobne najpôvabnejšej časti “Rockies”, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – pulzujúceho centra provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever naďabíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0