VLetenky

Calgary s Condor Airlines od 550 EUR

Alberta
Kanadský národný park Banff National Park (foto: ThartmannWiki/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

S (aktualizovanou) ponukou spoločnosti Condor (v spolupráci s partnermi) máte príležitosť zrealizovať počas letných prázdnin cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary v Alberte sa dajú kúpiť za 550 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve (s odletom) v druhej polovici júla 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Alberty nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 19. júla s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 1. augusta 2017.

Rezervácia Letenky:
Praha – Calgary za 550 EUR (19.07.-01.08.2017)
Praha – Calgary za 550 EUR (26.07.-01.08.2017)
Praha – Calgary za 560 EUR (19.07.-01.08.2017)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si určite nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej časti majestátneho masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Istotne nevynechajte fantastické horské panorámy zrejme najpríťažlivejšej partie “Rockies”, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí pôsobivého Calgary – rušného centra provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever narazíte na nemenej pôvabný, najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0