VLetenky

Calgary s Condor Airlines od 530 EUR

Alberta
Moraine Lake (1884 m), Banff National Park (foto: Michael Rogers/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

S ponukou nemeckej aerolínie Condor (v spolupráci s partnermi) máte možnosť uskutočniť počas letných prázdnin cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary v Alberte sa predávajú za 530 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve počas júla 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Alberty nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 11. júla s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 18. júla 2017.

Rezervácia Letenky:
Praha – Calgary za 530 EUR (11.07.-18.07.2017)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej partie impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite neobíďte fascinujúce horské scenérie pravdepodobne najpôvabnejšej časti “Rockies”, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – pulzujúceho centra provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0