VLetenky

Calgary s Brussels Airlines od 555 EUR

Moraine Lake
Moraine Lake (1884 m), národný park Banff National Park (foto: Bede735/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Výlet do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte šancu uskutočniť s ponukou spoločnosti Brussels Airlines (Star Alliance) v spolupráci s aliančnými partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary sa predávajú za 555 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 26. novembra 2022 do 25. októbra 2023, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od januára do októbra 2023.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Alberty nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 24. apríla s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 8. mája 2023.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 555 EUR (24.04.-08.05.2023)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Calgary, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najpríťažlivejšej oblasti „Rockies“, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí impresívneho Calgary – pulzujúceho centra provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever naďabíte na nemenej pôvabný, najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0