VLetenky

Calgary s Brussels Airlines od 544 EUR

Moraine Lake
Moraine Lake (1884 m), národný park Banff National Park (foto: Terry Ott/Flickr/CC BY 2.0)

Výlet do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte šancu uskutočniť zásluhou leteckej spoločnosti Air Canada (Star Alliance) v spolupráci s aliančnými partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary sú v predaji za 544 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 24. mája 2022 do 31. marca 2023, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2022 do marca 2023.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Alberty môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 21. septembra s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 5. októbra 2022.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 544 EUR (21.09.-05.10.2022)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Calgary, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najpríťažlivejšej oblasti „Rockies“, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí impresívneho Calgary – pulzujúceho centra provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever naďabíte na nemenej pôvabný, najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0