VLetenky

Calgary s American Airlines od 533 EUR

Banff National Park
Čarovné Lake Moraine v kúzelnom národnom parku Banff N.P. (foto: Ada Be/Flickr/CC BY 2.0)

Vďaka tarifu American Airlines (v spolupráci s partnerskými British Airways z aliancie Oneworld) si možno vychutnať cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary v Alberte kúpite za 533 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 26.10.-16.12.2015 a 11.01.-06.03.2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu februára 2016 (a za príplatok aj počas ďalších mesiacoch zimného letového poriadku).

Príklad rezervácie spiatočnej letenky do Alberty nech bude napr. odlet z viedenského letiska (VIE) dňa 10. februára s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 24. februára 2016.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 533 EUR (10.02.-24.02.2016)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si určite nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Istotne nevynechajte fantastické horské scenérie zrajme najpríťažlivejšej časti “Rockies”, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí pôsobivého Calgary – rušnej metropoly provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever naďabíte na nemenej príťažlivý , najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0