VLetenky

Calgary s Air France od 486 EUR

Moraine Lake
Moraine Lake (1884 m) z vrcholu Mt. Temple (3544 m) (foto: Khoshhat/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte príležitosť zrealizovať vďaka ponuke holdingu Air France-KLM (Sky Team) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary sa dajú kúpiť za 486 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 08.02.-31.05. a 01.09.-31.12.2022, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 13. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) od februára do decembra 2022.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Alberty nech poslúži byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. mája s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 16. mája 2022.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 486 EUR (04.05.-16.05.2022)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Calgary, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si určite nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej časti impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Istotne neobíďte fantastické horské scenérie pravdepodobne najpôvabnejšej oblasti „Rockies“, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – rušného centra provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0