VLetenky

Calgary s Air France od 438 EUR

Banff National Park
Kúzelné Lake Moraine v čarovnom národnom parku Banff N.P. (foto: davebloggs007/Flickr/CC BY 2.0)

Zásluhou tarifu holdingu Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s partnermi) si máte šancu vychutnať cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary v Alberte kúpite za 438 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 12. januára do 9. marca 2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 25. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete predovšetkým s odletmi v čase od druhej polovice januára do konca februára 2016.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky do Alberty nech poslúži odlet z viedenského letiska (VIE) dňa 9. februára s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 23. februára 2016.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 438 EUR (09.02.-23.02.2016)
Viedeň – Calgary za 459 EUR (rezervácia v NJ)
Viedeň – Calgary za 472 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Calgary za 12683 CZK (rezervácia v ČJ)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si určite nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej časti impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite neobíďte fascinujúce horské scenérie pravdepodobne najpôvabnejšej časti “Rockies”, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – pulzujúcej metropoly provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0