VLetenky

Calgary s Air Canada od 576 EUR

Moraine Lake
Moraine Lake (1884 m), národný park Banff National Park (foto: Mike Boehmer/Flickr/CC BY 2.0)

Výlet do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte šancu zrealizovať s ponukou leteckej spoločnosti Air Canada (Star Alliance) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary sa predávajú za 576 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 15. marca 2023 do 14. februára 2024, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája 2023.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Alberty nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. mája s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 21. mája 2023.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 576 EUR (07.05.-21.05.2023)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Calgary, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si určite nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej časti impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Istotne neobíďte fascinujúce horské scenérie zrejme najpôvabnejšej oblasti „Rockies“, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – rušného centra provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0