VLetenky

Calgary s Air Canada od 496 EUR

Banff National Park
Kúzelné Lake Moraine v čarovnom národnom parku Banff (foto: edwademd/Flickr/CC BY 2.0)

Vďaka spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnerskými Austrian Airlines zo Star Alliance) si možno vychutnať cestu do neuveriteľnej provincie Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary sú v predaji za 496 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. Tarifné podmienky určujú odlety v období 10.01.-22.03. a 01.11.-16.12.2015, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace (s ukončením ciest do 23. decembra 2015) a predaj do 11. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v rámci uvedeného času platnosti tarifu (t.j. počas februára, marca, novembra, decembra 2015 a za relatívne rozumný príplatok aj v priebehu letného letového poriadku).

Príklad rezervácie spiatočnej letenky do Alberty nech bude napr. odlet z viedenského letiska (VIE) dňa 17. marca s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 24. marca 2015.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 496 EUR (17.03.-24.03.2015)
Viedeň – Calgary za 506 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Calgary za 512 EUR (rezervácia v SJ)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej časti impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite neobíďte fascinujúce horské scenérie pravdepodobne najpôvabnejšej partie “Rockies”, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – pulzujúcej metropoly provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej pôvabný, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0