VLetenky

Calgary s Air Canada od 483 EUR

Moraine Lake
Moraine Lake (1884 m), Banff National Park (foto: Gopi.Perumal/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Výlet do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte možnosť zrealizovať vďaka ponuke Air Canada (Star Alliance) v spolupráci s aliančnými partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary sú v predaji za 483 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 26. marca do 15. decembra 2021, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 14. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od apríla do decembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Alberty nech bude napr. byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 3. augusta s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 15. augusta 2021.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 483 EUR (03.08.-15.08.2021)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Calgary, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si určite nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej partie impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Istotne neobíďte fascinujúce horské scenérie pravdepodobne najpôvabnejšej oblasti „Rockies“, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – rušného centra provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0

Add a Comment