VLetenky

Calgary s Air Canada od 445 EUR

Moraine Lake
Horské jazero Moraine Lake (1884 m) v Banff National Park (foto: hgheuver/Pixabay/CC0)

Výlet do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte možnosť uskutočniť pri využití ponuky Air Canada (Star Alliance) v spolupráci s aliančnými partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary sa dajú kúpiť za 445 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. apríla do 31. októbra 2021, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 28. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) od apríla do októbra 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Alberty nech bude napr. byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 13. júla s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 27. júla 2021.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 445 EUR (13.07.-27.07.2021)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Calgary, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu úžasnej kanadskej časti majestátneho masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najpríťažlivejšej oblasti „Rockies“, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí impresívneho Calgary – pulzujúceho centra provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever naďabíte na nemenej pôvabný, najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0