VLetenky

Calgary s Air Canada od 426 EUR

Alberta
Moraine Lake (1884 m), národný park Banff National Park (foto: Gorgo/Wikimedia Commons/CC0)

Cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte šancu uskutočniť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Air Canada a aliančných partnerov zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západokanadského mesta Calgary v Alberte sa predávajú za 426 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do júna 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Alberty môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 30. júna s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 7. júla 2021.

Rezervácia Letenky:
Praha – Calgary za 426 EUR (30.06.-07.07.2021)

PRG-YYC
Praha, Česká republika – Calgary, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej partie impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite neobíďte fascinujúce horské panorámy zrejme najpôvabnejšej oblasti “Rockies”, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – pulzujúceho centra provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever narazíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0