VLetenky

Calgary a Edmonton s KLM od 533 EUR

Banff National Park
Moraine Lake (1884 m) v národnom parku Banff National Park (foto: davebloggs007/Flickr/CC BY 2.0)

S tarifom spoločnosti KLM z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s partnermi) máte možnosť uskutočniť (jesennú) cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Edmontonu (hlavného mesta Alberty) sú v predaji za 533 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Za rovnakú sumu doletíte aj do (miestnej metropoly) Calgary.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 30. októbra do 14. decembra 2017, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej haldine nájdete (v závislosti od zvolenej trasy) v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu novembra 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie letenky do Alberty nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. novembra s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 21. novembra 2017.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky do Alberty môže byť z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. novembra s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 21. novembra 2017.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Edmonton za 533 EUR (07.11.-21.11.2017)
Viedeň – Calgary za 533 EUR (07.11.-21.11.2017)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej časti impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite neobíďte fascinujúce horské scenérie pravdepodobne najpôvabnejšej partie “Rockies”, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – rušného centra provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

2

Comments

 1. Faustina  jún 25, 2017

  Zdravim, chcela by som sa opytat, ako je mozne, ze presne konkretny let je na oficialnej stranke klm za 900e, zatial co na stranke ktoru zdielate len 533. Nezrusi sa tento let? alebo.. neviem.. je to zvlastne 🙂

  • Admin  jún 25, 2017

   Dobrý deň,

   spomínaná partnerská OTA patrí do skupiny najväčšieho svetového predajcu leteniek (Expedia), ktorý nemá vo zvyku rušiť letenky…

   Ak o tento zaujímavý tarif máte záujem, odporúča sa nákup, dokým tarif nebude “aktualizovaný” (letenky v rámci tohto tarifu sú nemenné a nerefundovateľné).

   Cena vo všeobecnosti však výraznejším spôsobom nevybočuje z dlhodobého priemeru na trasách zo strednej Európy do západnej Kanady na mimosezónnne obdobie (občas to býva i pod 500 EUR aj na leto v rámci kratších akcií).