VLetenky

Calgary a Edmonton s Air France od 331 EUR

Banff National Park
Moraine Lake (1884 m), národný park Banff National Park (foto: Isruma/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Výlet do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte šancu uskutočniť s tarifom koncernu Air France-KLM (v spolupráci s partnermi) z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského Calgary sa predávajú za 331 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Za podobnú sumu doletíte do Edmontonu (hlavného mesta Alberty).

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 1. septembra 2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc (max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice septembra 2018 do začiatku apríla 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie letenky do Alberty nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 26. septembra s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 10. októbra 2018.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky do Alberty môže byť z rakúskej Viedne (VIE) dňa 26. septembra s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 10. októbra 2018.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 331 EUR (26.09.-10.10.2018)
Viedeň – Edmonton za 336 EUR (26.09.-10.10.2018)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Calgary, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej časti impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite neobíďte fascinujúce horské scenérie pravdepodobne najpôvabnejšej oblasti “Rockies”, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí pôsobivého Calgary – rušného centra provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0