VLetenky

Calgary a Edmonton s Air Canada od 495 EUR

Moraine Lake
Moraine Lake (1884 m), národný park Banff National Park (foto: Jaime Reimer/Pixabay/CC0)

Cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte príležitosť uskutočniť v rámci ponuky spoločnosti Air Canada (zo Star Alliance) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského mesta Calgary sa predávajú za 495 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Za 500 EUR doletíte i do Edmontonu (hlavného mesta Alberty).

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min.dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od júla 2020 do apríla 2021.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie letenky do Alberty nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 13. augusta s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 27. augusta 2020.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky do Alberty môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 13. augusta s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 27. augusta 2020.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 495 EUR (13.08.-27.08.2020)
Viedeň – Edmonton za 500 EUR (13.08.-27.08.2020)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Calgary, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej časti Kanady si určite nenechajte ujsť prehliadku úžasnej kanadskej partie majestátneho masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Istotne nevynechajte fantastické horské scenérie zrejme najpríťažlivejšej oblasti “Rockies”, nesmierne fotogenického národného parku Banff N.P., položeného v širšom okolí pôsobivého Calgary – pulzujúceho centra provincie Alberta. O niečo ďalej smerom na sever narazíte na nemenej pôvabný , najrozľahlejší kanadský park vo fenomenálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0