VLetenky

Calgary a Edmonton s Air Canada od 450 EUR

Moraine Lake
Moraine Lake (1884 m), Banff National Park (foto: Mokozza/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Výlet do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte príležitosť zrealizovať pri využití ponuky spoločnosti Air Canada zo Star Alliance v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského mesta Calgary kúpite za 450 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Za 450 EUR doletíte aj do Edmontonu (hlavného mesta Alberty).

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 14. januára do 31. marca 2019, min.dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 27. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie letenky do Alberty nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 12. marca s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 26. marca 2019.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky do Alberty môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 12. marca s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 26. marca 2019.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Calgary za 450 EUR (12.03.-26.03.2019)
Viedeň – Edmonton za 450 EUR (12.03.-26.03.2019)

VIE-YYC
Viedeň, Rakúsko – Calgary, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si istotne nenechajte ujsť návštevu skvelej kanadskej partie impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite neobíďte fascinujúce horské scenérie pravdepodobne najpôvabnejšej oblasti “Rockies”, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – rušného centra provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains pod názvom Jasper National Park.

0