VLetenky

Calgary a Edmonton s Air Canada od 415 EUR

Moraine Lake
Moraine Lake (1884 m), národný park Banff National Park (foto: Jaime Reimer/Pixabay/CC0)

Cestu do provincie Alberta v juhozápadnej Kanade máte šancu zrealizovať pri využití ponuky spoločnosti Air Canada (zo Star Alliance) v spolupráci s partnermi (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského Calgary sa predávajú za 415 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Za rovnakú sumu doletíte aj do Edmontonu (hlavného mesta Alberty).

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od augusta 2020 do mája 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie letenky do Alberty nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 12. augusta s návratom z kanadského Calgary (YYC) dňa 26. augusta 2020.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky do Alberty môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 12. augusta s návratom z kanadského Edmontonu (YEG) dňa 26. augusta 2020.

Rezervácia Letenky:
Budapešť – Calgary za 415 EUR (12.08.-26.08.2020)
Budapešť – Edmonton za 415 EUR (12.08.-26.08.2020)

BUD-YYC
Budapešť, Maďarsko – Calgary, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Alberta a širšie okolie Calgary

V provincii Alberta v juhozápadnej partii Kanady si istotne nenechajte ujsť prehliadku skvelej kanadskej časti impozantného masívu Skalnatých hôr (Rocky Mountains). Určite nevynechajte fascinujúce horské scenérie zrejme najpôvabnejšej oblasti “Rockies”, neskutočne fotogenického národného parku Banff N.P., situovaného v širšom okolí impresívneho Calgary – rušného centra provincie Alberta. O čosi ďalej smerom na sever natrafíte na nemenej príťažlivý, najrozľahlejší kanadský park v geniálnej horskej reťazi Rocky Mountains s názvom Jasper National Park.

0