VLetenky

Bulharsko s Wizz Air od 76 EUR

Slnečné pobrežie
Sugestívne bulharské Slnečné pobrežie (foto: Tarrantin0/Evgeni Dinev /Wikimedia Commons/CC0)

K návšteve bulharských prímorských letovísk na populárnom Slnečnom pobreží na začiatku sezóny sa snaží podnietiť letecká spoločnosť Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do obľúbeného bulharského čiernomorského mesta Burgas máte príležitosť kúpiť za 22980 HUF (alebo v prepočte cca 76 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount Club (WDC) zaplatia iba 16780 HUF (asi 55 EUR).

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky do Bulharska môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 16. júna s návratom z Burgasu (BOJ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 23. júna 2015.

Veľmi obmedzené množstvo ďalších termínov v rovnakom časovom období (t.j. v druhej polovici júna 2015) bude k dispozícii za podobnú sumu alebo za príplatok (v relatívne rozumnej miere).

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Burgas za 22980 HUF bez WDC / 16780 HUF s WDC (16.06.-23.06.2015)

Burgas a širšie okolie

S ubytovaním v príjemnom Burgase a v atraktívnych okolitých letoviskách ako Pomorie, Nesebar, Primorsko, Slnečné pobrežie (Sunny Beach) si netreba robiť starosti – ceny hotelov začínajú nad hranicou 10 EUR (a ešte ekonomickejšie Vás vyjde nocovanie v guesthousoch či rodinných penziónoch). Pokiaľ Vás náhodou pohodové plážové leňošenie či vodné športy pri skvelom Čiernom mori po dlhšom čase omrzia, skúste sa vydať spoznávať zákutia tureckého Istanbulu – jediného svetového veľkomesta situovaného na dvoch kontinentoch (vzdialeného od Burgasu okolo 200 km).

0