VLetenky

Bulharsko s Travel Service od 42 EUR

Sozopol
Sozopol, jedno z najstarších miest na pobreží Bulharska (foto: www.bdmundo.com/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen bulharské pobrežie Čierneho mora máte možnosť uvidieť vďaka last minute ponuke charterových letov spoločnosti Travel Service z Bratislavy (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čiernomorského mesta Burgas sa predávajú za 1090 CZK (alebo v prepočte cca 42 EUR) s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika (BTS) dňa 2. septembra (nedeľa) a návratom z bulharského Burgasu (BOJ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 9. septembra 2018 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Burgas za 1090 CZK / 42 EUR (02.09.-09.09.2018 / nedeľa – nedeľa)
Pozn.: priamy let s odbavenou batožinou

BTS-BOJ
Bratislava, Slovensko – Burgas, Bulharsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Burgas a širšie okolie

S ubytovaním v pohodovom Burgase a v pútavým okolitých letoviskách ako Pomorie, Nesebar, Primorsko, Slnečné pobrežie (Sunny Beach) si nemusíte robiť starosti – ceny hotelov začínajú nad hranicou 10 EUR (a ešte ekonomickejšie vychádza nocľah v guesthousoch či rodinných penziónoch).

Ak Vás náhodou príjemné plážové leňošenie či vodné športy pri úžasnom Čiernom mori po dlhšom čase omrzia, skúste sa vydať objavovať zákutia tureckého Istanbulu – jediného svetového veľkomesta položeného na dvoch kontinentoch (vzdialeného od Burgasu okolo 200 km).

0