VLetenky

Bulharsko s Ryanair za 30 EUR

Krajmorie
Krajmorie pri Burgase – plážové scenérie Čierneho mora (foto: Christo Anestev/Pixabay/CC0)

Na návštevu (nielen) bulharských prímorských letovísk máte príležitosť využiť (i na začiatku letného obdobia) ponuku leteniek spoločnosti Ryanair z Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čiernomorského mesta Burgas kúpite za 30 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri platbe debetnou kartou (napr. Visa Electron, pri “kreditkách” zaplatíte naviac poplatok 2%) a pri absolvovaní letu s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v čase od konca marca do konca mája 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Bulharska môže byť odlet z Bratislavy (BTS) dňa 19. mája (sobota) s návratom z Burgasu (BOJ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 26. mája 2018 (sobota).

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Burgas za 30 EUR (19.05.-26.05.2018)

Burgas a širšie okolie

S ubytovaním v pohodovom Burgase a v pútavých okolitých letoviskách ako Pomorie, Nesebar, Primorsko, Slnečné pobrežie (Sunny Beach) si nemusíte robiť starosti – ceny hotelov začínajú nad hranicou 10 EUR (a ešte ekonomickejšie vychádza nocľah v guesthousoch či rodinných penziónoch).

Ak Vás náhodou príjemné plážové leňošenie či vodné športy pri skvelom Čiernom mori po dlhšom čase omrzia, skúste sa vybrať spoznávať zákutia tureckého Istanbulu – jediného svetového veľkomesta položeného na dvoch kontinentoch (vzdialeného od Burgasu okolo 200 km).

0