VLetenky

Bulharsko s Ryanair za 20 EUR

Sinemorec
Letovisko Sinemorec neďaleko hranice s Tureckom (foto: Artur Malinowski/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu (nielen) bulharských prímorských letovísk máte šancu využiť (na začiatku letného obdobia) ponuku leteniek spoločnosti Ryanair z Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čiernomorského mesta Burgas sú v predaji za 20 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve na začiatku mája 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Bulharska nech bude napr. odlet z Bratislavy (BTS) dňa 1. mája s návratom z Burgasu (BOJ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 8. mája 2018.

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Burgas za 20 EUR (01.05.-08.05.2018)

BTS-BOJ

Burgas a širšie okolie

S ubytovaním v príjemnom Burgase a v lákavých okolitých letoviskách ako Pomorie, Nesebar, Primorsko, Slnečné pobrežie (Sunny Beach) si nemusíte robiť starosti – ceny hotelov začínajú nad hranicou 10 EUR (a ešte ekonomickejšie vychádza nocľah v guesthousoch či rodinných penziónoch).

Pokiaľ Vás náhodou pohodové plážové leňošenie či vodné športy pri skvelom Čiernom mori po dlhšom čase omrzia, skúste sa vydať spoznávať zákutia tureckého Istanbulu – jediného svetového veľkomesta situovaného na dvoch kontinentoch (vzdialeného od Burgasu okolo 200 km).

0