VLetenky

Bulharsko s Ryanair za 10 EUR

Sinemorec
Letovisko Sinemorec blízko hranice s Tureckom (foto: Artur Malinowski/Flickr/CC BY 2.0)

Aktualizovaná (skôr avizovaná) ponuka spoločnosti Ryanair z Bratislavy na návštevu (nielen) bulharských prímorských letovísk prináša nové termíny aj na májové “predĺžené víkendy”.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čiernomorského mesta Burgas sú v predaji za 10 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od začiatku apríla do konca mája 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Bulharska nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 5. mája (sobota ráno) s návratom z Burgasu (BOJ) dňa 8. mája 2018 (utorok ráno).

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Burgas za 10 EUR (05.05.-08.05.2018 / sobota – utorok)
Bratislava – Burgas za 10 EUR (26.05.-29.05.2018 / sobota – utorok)

BTS-BOJ

Burgas a širšie okolie

S ubytovaním v príjemnom Burgase a v lákavých okolitých letoviskách ako Pomorie, Nesebar, Primorsko, Slnečné pobrežie (Sunny Beach) si nemusíte robiť starosti – ceny hotelov začínajú nad hranicou 10 EUR (a ešte ekonomickejšie vychádza nocľah v guesthousoch či rodinných penziónoch).

Pokiaľ Vás náhodou pohodové plážové leňošenie či vodné športy pri skvelom Čiernom mori po dlhšom čase omrzia, skúste sa vydať odhaľovať zákutia tureckého Istanbulu – jediného svetového veľkomesta situovaného na dvoch kontinentoch (vzdialeného od Burgasu okolo 200 km).

0