VLetenky

Bulharsko s Ryanair od 76 EUR

Primorsko
Pláže Čierneho mora v malebnom mestečku Primorsko (foto: Christo Anestev/Pixabay/CC0)

Na návštevu (nielen) bulharských prímorských letovísk máte príležitosť využiť (aj na začiatku letného obdobia) ponuku leteniek spoločnosti Ryanair z Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čiernomorského mesta Burgas sa dajú kúpiť za 78 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri platbe debetnou kartou (napr. Visa Electron, pri “kreditkách” zaplatíte navyše poplatok 2%) a pri absolvovaní letu s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku apríla do konca júna a od polovice septembra do konca októbra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Bulharska nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 18. septembra s návratom z bulharského Burgasu (BOJ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 25. septembra 2018.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky (za 84 EUR) môže byť odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 19. júna a návrat z bulharského Burgasu o 7 dní neskôr, t.j. dňa 26. júna 2018.

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Burgas za 78 EUR (18.09.-25.09.2018)
Bratislava – Burgas za 84 EUR (19.06.-26.06.2018)

Burgas a širšie okolie

S ubytovaním v príjemnom Burgase a v láakvých okolitých letoviskách ako Pomorie, Nesebar, Primorsko, Slnečné pobrežie (Sunny Beach) si nemusíte robiť starosti – ceny hotelov začínajú nad hranicou 10 EUR (a ešte ekonomickejšie vyjde nocľah v guesthousoch či rodinných penziónoch).

Pokiaľ Vás náhodou pohodové plážové leňošenie či vodné športy pri úžasnom Čiernom mori po dlhšom čase omrzia, skúste sa vydať spoznávať zákutia tureckého Istanbulu – jediného svetového veľkomesta položeného na dvoch kontinentoch (vzdialeného od Burgasu okolo 200 km).

0