VLetenky

Bulharsko s Ryanair od 30 EUR

Sinemorec
Prímorský Sinemorec v blízkosti hranice s Tureckom (foto: Artur Malinowski/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen bulharské pobrežie Čierneho mora máte šancu navštíviť (na konci teplejšieho obdobia) vďaka ponuke leteckej spoločnosti Ryanair (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čiernomorského mesta Burgas sa dajú kúpiť za 30 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od začiatku októbra do konca októbra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Bulharska môže byť odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 2. októbra s návratom z bulharského Burgasu (BOJ) dňa 9. októbra 2018.

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Burgas za 30 EUR (02.10.-09.10.2018)

BTS-BOJ
Bratislava, Slovensko – Burgas, Bulharsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Burgas a širšie okolie

S ubytovaním v pohodovom Burgase a v pútavých okolitých letoviskách ako Pomorie, Nesebar, Primorsko, Slnečné pobrežie (Sunny Beach) si nemusíte robiť starosti – ceny hotelov začínajú nad hranicou 10 EUR (a ešte ekonomickejšie vychádza nocľah v guesthousoch či rodinných penziónoch).

Ak Vás náhodou príjemné plážové leňošenie či vodné športy pri úžasnom Čiernom mori po dlhšom čase omrzia, skúste sa vybrať objavovať zákutia tureckého Istanbulu – jediného svetového veľkomesta položeného na dvoch kontinentoch (vzdialeného od Burgasu okolo 200 km).

0