VLetenky

Bulharsko s Ryanair od 20 EUR

Sozopol
Sozopol, jedno z najstarších miest na pobreží Bulharska (foto: Stanislav Trifonov/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen bulharské pobrežie Čierneho mora máte možnosť spoznať (na začiatku teplejšieho obdobia) pri využití ponuky leteckej spoločnosti Ryanair (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čiernomorského mesta Burgas sa predávajú za 20 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu apríla 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Bulharska nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 20. apríla (sobota) s návratom z bulharského Burgasu (BOJ) dňa 27. apríla 2019 (sobota).

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Burgas za 20 EUR (20.04.-27.04.2019 / sobota – sobota)

BTS-BOJ
Bratislava, Slovensko – Burgas, Bulharsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Burgas a širšie okolie

S ubytovaním v príjemnom Burgase a v lákavých okolitých letoviskách ako Pomorie, Nesebar, Primorsko, Slnečné pobrežie (Sunny Beach) si nemusíte robiť starosti – ceny hotelov začínajú nad hranicou 10 EUR (a ešte ekonomickejšie vychádza nocľah v guesthousoch či rodinných penziónoch).

Ak Vás náhodou pohodové plážové leňošenie či vodné športy pri skvelom Čiernom mori po dlhšom čase omrzia, skúste sa vybrať objavovať zákutia tureckého Istanbulu – jediného svetového veľkomesta položeného na dvoch kontinentoch (vzdialeného od Burgasu okolo 200 km).

0