VLetenky

Bulharsko s Ryanair od 20 EUR

Sozopol
Sozopol, jedno z najstarších miest na pobreží Bulharska (foto: Stana Apostolova/Pixabay/CC0)

Nielen bulharské pobrežie Čierneho mora si máte príležitosť pozrieť (v závere teplejšieho obdobia) pri využití ponuky leteckej spoločnosti Ryanair (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čiernomorského mesta Burgas sa dajú kúpiť za 20 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas októbra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Bulharska nech poslúži odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 16. októbra s návratom z bulharského Burgasu (BOJ) dňa 20. októbra 2018.

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Burgas za 20 EUR (16.10.-20.10.2018)

BTS-BOJ
Bratislava, Slovensko – Burgas, Bulharsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Burgas a širšie okolie

S ubytovaním v príjemnom Burgase a v lákavých okolitých letoviskách ako Pomorie, Nesebar, Primorsko, Slnečné pobrežie (Sunny Beach) si nemusíte robiť starosti – ceny hotelov začínajú nad hranicou 10 EUR (a ešte ekonomickejšie vychádza nocľah v guesthousoch či rodinných penziónoch).

Ak Vás náhodou pohodové plážové leňošenie či vodné športy pri skvelom Čiernom mori po dlhšom čase omrzia, skúste sa vybrať odhaľovať zákutia tureckého Istanbulu – jediného svetového veľkomesta situovaného na dvoch kontinentoch (vzdialeného od Burgasu okolo 200 km).

0