VLetenky

Bulharsko s Ryanair od 10 EUR

Sinemorec
Letovisko Sinemorec v blízkosti hranice s Tureckom (foto: Artur Malinowski/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu (nielen) bulharských prímorských letovísk máte príležitosť využiť na začiatku teplejšieho obdobia aktualizovanú ponuku spoločnosti Ryanair z Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čiernomorského mesta Burgas kúpite za 10 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve äredovšetkým (s odletom) v priebehu apríla 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Bulharska nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 10. apríla s návratom z Burgasu (BOJ) dňa 17. apríla 2018.

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Burgas za 10 EUR (10.04.-17.04.2018)
Bratislava – Burgas za 10 EUR (03.04.-10.04.2018)

BTS-BOJ

Burgas a širšie okolie

S ubytovaním v pohodovom Burgase a v pútavých okolitých letoviskách ako Pomorie, Nesebar, Primorsko, Slnečné pobrežie (Sunny Beach) si nemusíte robiť starosti – ceny hotelov začínajú nad hranicou 10 EUR (a ešte ekonomickejšie vychádza nocľah v guesthousoch či rodinných penziónoch).

Ak Vás náhodou príjemné plážové leňošenie či vodné športy pri skvelom Čiernom mori po dlhšom čase omrzia, skúste sa vybrať objavovať zákutia tureckého Istanbulu – jediného svetového veľkomesta položeného na dvoch kontinentoch (vzdialeného od Burgasu okolo 200 km).

0