VLetenky

Bulharsko s Niki od 84 EUR

Slnečné pobrežie
Slnečné pobrežie (foto: Infobgv @ www.vacacionesbulgaria.com /Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na návštevu bulharských prímorských letovísk na populárnom Slnečnom pobreží máte možnosť využiť last minute ponuku charterových leteniek na krídlach spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do obľúbeného bulharského čiernomorského mesta Burgas sa dajú kúpiť za 84 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 14. júna (nedeľa) s návratom z bulharského Burgasu (BOJ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 21. júna 2015 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Burgas za 84 EUR (14.06.-21.06.2015)

Burgas a širšie okolie

S ubytovaním v príjemnom Burgase a v lákavých okolitých letoviskách ako Pomorie, Nesebar, Primorsko, Slnečné pobrežie (Sunny Beach) si nemusíte robiť starosti – ceny hotelov začínajú nad hranicou 10 EUR (a ešte ekonomickejšie Vás vyjde prenocovanie v guesthousoch či rodinných penziónoch). Pokiaľ Vás náhodou pohodové plážové leňošenie či vodné športy pri skvelom Čiernom mori po dlhšom čase omrzia, skúste sa vydať spoznávať zákutia tureckého Istanbulu – jediného svetového veľkomesta situovaného na dvoch kontinentoch (vzdialeného od Burgasu okolo 200 km).

0