VLetenky

Bretónsko s Volotea od 40 EUR

Mont Saint-Michel
Zámoček Mont Saint-Michel na “prílivovom ostrove” v Atlantiku (foto: Mike Norton/Flickr/CC BY 2.0)

Príjemný výlet (nielen) do západnej partie Francúzska (v jesennom období) máte možnosť zrealizovať zásluhou leteckej spoločnosti Volotea (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Nantes v historickom regióne Bretónsko kúpite za 40 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou, pričom členovia vernostného programu aerolínie s názvom Supervolotea zaplatia len 35 EUR.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od septembra do decembra 2017 s predajom do 24. mája (resp. do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Bretónska nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 22. septembra s návratom z francúzskeho Nantes (NTE) dňa 2. októbra 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Nantes za 40 EUR / 35 EUR so Supervolotea (22.09.-02.10.2017)

Bretónsko, Normandia a širšie okolie

Príťažlivé bretónske Nantes Vás očakáva na rieke Loire v neveľkej vzdialenosti od kúzelného pobrežia Atlantického oceánu s majestátnymi plážami. Ak sa vyberiete smerom na východ do oblasti Vallée de la Loire, v okolí šarmantných historických miest Orléans a Tours naďabíte na niekoľko rozprávkových hradov a zámočkov – fantastický Chambord či čarovný Ambois, ale i množstvo ďalších.

Pokiaľ Vaše cesty povedú aj do susednej Normandie (od Nantes smerom na sever), v žiadnom prípade nevynechajte majestátny zámok Mont Saint-Michel, položený na impresívnom “prílivovom ostrove”. Ak to Vaše časové možnosti dovolia, skúste pridať i prehliadku neveľmi vzdialených pozoruhodných britských ostrovov Jersey a Guernsey (tzv. Channel Islands).

0