VLetenky

Bretónsko s Volotea od 38 EUR

Mont Saint-Michel
Zámoček Mont Saint-Michel na “prílivovom ostrove” v Atlantiku (foto: Brigitte Werner/Pixabay/CC0)

Pohodový výlet (nielen) do západnej časti Francúzska (aj na “predĺžený víkend”) možno uskutočniť zásluhou leteckej spoločnosti Volotea (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Nantes v historickom regióne Bretónsko sú v predaji za 38 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou, pričom členovia vernostného programu aerolínie pod názvom Supervolotea zaplatia len 34 EUR.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od začiatku septembra do polovice decembra 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Bretónska nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 1. septembra s návratom z francúzskeho Nantes (NTE) dňa 8. septembra 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Nantes za 38 EUR / 34 EUR so Supervolotea (01.09.-08.09.2017 / piatok – piatok)
Viedeň – Nantes za 38 EUR / 34 EUR so Supervolotea (13.10.-16.10.2017 / piatok – pondelok)
Viedeň – Nantes za 38 EUR / 34 EUR so Supervolotea (17.11.-20.11.2017 / piatok – pondelok)

Bretónsko, Normandia a širšie okolie

Pôvabné bretónske Nantes Vás čaká na rieke Loire v neveľkej vzdialenosti od čarovného pobrežia Atlantického oceánu s impozantnými plážami. Pokiaľ sa vydáte smerom na východ do oblasti Vallée de la Loire, v okolí elegantných historických miest Orléans a Tours natrafíte na niekoľko rozprávkových hradov a zámočkov – fascinujúci Chambord či kúzelný Ambois, ale aj mnoho ďalších.

Ak Vaše cesty povedú i do susednej Normandie (od Nantes smerom na sever), v žiadnom prípade neobíďte impozantný zámok Mont Saint-Michel, situovaný na pôsobivom “prílivovom ostrove”. Pokiaľ to Vaše časové možnosti dovolia, skúste pripojiť aj prehliadku neveľmi vzdialených pozoruhodných britských ostrovov Jersey a Guernsey (tzv. Channel Islands).

0