VLetenky

Bretónsko s Volotea od 18 EUR

Bretagne
Zámoček Fort-la-Latte na Cote d’Émeraude (foto: Benh LIEU SONG/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na pohodový výlet (nielen) do západnej časti Francúzska sa možno vypraviť zásluhou leteckej spoločnosti Volotea (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Nantes v historickom regióne Bretónsko sa predávajú za 18 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou, pričom členovia vernostného programu aerolinky s názvom Supervolotea v tomto prípade zaplatia tú istú sumu.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od augusta 2017 do marca 2018 – s predajom do aktualizácie tarifu (či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Bretónska nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 25. augusta s návratom z francúzskeho Nantes (NTE) dňa 4. septembra 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Nantes za 18 EUR (25.08.-04.09.2017)
Viedeň – Nantes za 18 EUR (15.09.-18.09.2017)

Bretónsko, Normandia a širšie okolie

Pôvabné bretónske Nantes Vás čaká na rieke Loire v neveľkej vzdialenosti od čarovného pobrežia Atlantického oceánu s impozantnými plážami. Pokiaľ sa vydáte smerom na východ do oblasti Vallée de la Loire, v okolí elegantných historických miest Orléans a Tours natrafíte na niekoľko rozprávkových hradov a zámočkov – fascinujúci Chambord či kúzelný Ambois, ale aj mnoho ďalších.

Ak Vaše cesty povedú i do susednej Normandie (od Nantes smerom na sever), v žiadnom prípade neobíďte impozantný zámok Mont Saint-Michel, situovaný na pôsobivom “prílivovom ostrove”. Pokiaľ to Vaše časové možnosti dovolia, skúste pripojiť aj prehliadku neveľmi vzdialených pozoruhodných britských ostrovov Jersey a Guernsey (tzv. Channel Islands).

0