VLetenky

Brazílsky Salvador da Bahia s TAP Portugal od 451 EUR

Itacaré
Fotogenické pláže Brazílie (Bahia) v okolí mesta Itacaré (foto: Marinelson Almeida/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen brazílsky tropický štát Bahia máte príležitosť navštíviť s ponukou leteckej spoločnosti TAP Portugal zo Star Aliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Salvador da Bahia sú v predaji za 451 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 1. septembra 2017 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v priebehu marca 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. marca s návratom z brazílskeho Salvador da Bahia (SSA) dňa 15. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Salvador da Bahia za 451 EUR (06.03.-15.03.2018)

VIE-SSA

Salvador da Bahia

Rušný trojmiliónový Salvador – pulzujúca metropola brazílskeho štátu Bahia, Vás čaká v ekvatoriálnom pásme a radí sa k dôležitým kultúrnym centrám v rámci Brazílie. Určite Vás osloví svojimi nádhernými piesočnatými plážami. K najväčším udalostiam patrí skvelý salvadorský karneval, podľa znalcov svojou kvalitou predčiaci i oveľa známejší proťajšok v Rio de Janeiro.

Gigantická “street party” s názvom “Carnaval de Salvador” sa najbližšie uskutoční v čase od 28. februára 2019. V najúspešnejšom roku dosiahla celková návštevnosť v rámci siedmich karnevalových dní zhruba 4 milióny účastníkov a na príprave celej akcie sa podieľal “štáb” zložený zo 100 tisíc ľudí. Charakteristické pódiá “Carnaval de Salvador” tvoria najmä “Trio elétrico”, čo sú v podstate “alegorické vozy” vo forme truckov s akýmsi “stage” a zvukovým systémom na svojej streche.

0