VLetenky

Brazílsky Salvador da Bahia s TAP Portugal od 435 EUR

Ilha de Boipeba
Tropické súostrovie Ilha de Boipeba blízko Salvadoru (foto: Andrés Moreira/Flickr/CC BY-SA 2.0)

S lákavou ponukou leteckej spoločnosti TAP Portugal zo Star Aliance máte príležitosť navštíviť nielen brazílsky tropický štát Bahia (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Salvador da Bahia sú v predaji za 435 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety od 1. septembra 2017 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v priebehu januára a od začiatku apríla do polovice mája 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. januára s návratom z brazílskeho Salvador da Bahia (SSA) dňa 25. januára 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Salvador da Bahia za 435 EUR (11.01.-25.01.2018)

Salvador da Bahia

Pulzujúci trojmiliónový Salvador – rušná metropola brazílskeho štátu Bahia, Vás očakáva v ekvatoriálnom pásme a zaraďuje sa k významným kultúrnym centrám v rámci Brazílie. Istotne Vás osloví svojimi prekrásnymi piesočnatými plážami. K najväčším udalostiam sa radí úžasný salvadorský karneval, podľa znalcov svojou kvalitou predčiaci aj oveľa známejší proťajšok v Rio de Janeiro.

Obrovská “street party” pod názvom “Carnaval de Salvador” sa najbližšie uskutoční v čase od 13. februára 2018. V najúspešnejšom roku dosiahla celková návštevnosť v rámci siedmich karnevalových dní približne 4 milióny účastníkov a na príprave celej akcie sa podieľal “štáb” zložený zo 100 tisíc ľudí. Charakteristické pódiá “Carnaval de Salvador” vytvárajú hlavne “Trio elétrico”, čo sú prakticky “alegorické vozy” vo forme truckov s akýmsi “stage” a zvukovým systémom na svojej streche.

0