VLetenky

Brazílsky Salvador da Bahia s TAP Portugal od 381 EUR

Boipeba
Tropické súostrovie Ilha de Boipeba v blízkosti Salvadoru (foto: Danielle Pereira/Flickr/CC BY 2.0)

So zaujímavým tarifom leteckej spoločnosti TAP Portugal zo Star Aliance máte šancu navštíviť nielen brazílsky tropický štát Bahia (s odletom zo strednej Európy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Salvador da Bahia sú v predaji za 381 EUR s odletom z českej Prahy a návratom do rakúskej Viedne.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období 13.06.-24.07. a 10.08.-15.12.2016, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 20. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (pri cestách) v čase od začiatku októbra do polovice decembra 2016.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 3. októbra s návratom zo Salvador da Bahia (SSA) do Viedne (VIE) dňa 17. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Salvador da Bahia – Viedeň za 381 EUR (03.10.-17.10.2016)
Praha – Salvador da Bahia – Viedeň za 10456 CZK (rezervácia na webe dopravcu)

Salvador da Bahia

Rušný trojmiliónový Salvador – pulzujúca metropola brazílskeho štátu Bahia, Vás čaká v ekvatoriálnom pásme a radí sa k dôležitým kultúrnym centrám v rámci Brazílie. Určite Vás osloví svojimi nádhernými piesočnatými plážami. K najväčším udalostiam sa zaraďuje skvelý salvadorský karneval, podľa znalcov svojou kvalitou predčiaci i oveľa známejší proťajšok v Rio de Janeiro.

Gigantická “street party” s názvom “Carnaval de Salvador” sa najbližšie uskutoční v čase od 23. februára 2017. V najúspešnejšom roku dosiahla celková návštevnosť v rámci siedmich karnevalových dní zhruba 4 milióny účastníkov a na príprave celej akcie sa podieľal “štáb” zložený zo 100 tisíc ľudí. Charakteristické pódiá “Carnaval de Salvador” tvoria najmä “Trio elétrico”, čo sú v podstate “alegorické vozy” vo forme truckov s akýmsi “stage” a zvukovým systémom na svojej streche.

0