VLetenky

Brazílsky Salvador da Bahia s Condor Airlines od 450 EUR

Ilha de Boipeba
Brazílsky ostrov Ilha de Boipeba/Bahia (foto: Waltson Campos/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

S ponukou leteckej spoločnosti Condor Airlines (v spolupráci s partnerskými aerolíniami) máte príležitosť navštíviť nielen brazílsky tropický štát Bahia (s odletom zo stovežatej Prahy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Salvador da Bahia sú v predaji za 450 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v priebehu mája/júna 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 29. mája (nedeľa) s návratom z Salvador da Bahia (SSA) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 12. júna 2016 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Praha – Salvador da Bahia za 450 EUR (29.05.-12.06.2016 / manuálne zadanie)

Salvador da Bahia

Pulzujúci trojmiliónový Salvador – rušná metropola brazílskeho štátu Bahia, Vás očakáva v ekvatoriálnom pásme a zaraďuje sa k významným kultúrnym centrám v rámci Brazílie. Istotne Vás osloví svojimi prekrásnymi piesočnatými plážami. K najväčším udalostiam sa radí úžasný salvadorský karneval, podľa znalcov svojou kvalitou predčiaci aj oveľa známejší proťajšok v Rio de Janeiro.

Obrovská “street party” pod názvom “Carnaval de Salvador” sa najbližšie uskutoční v čase od 23. februára 2017. V najúspešnejšom roku dosiahla celková návštevnosť v rámci siedmich karnevalových dní približne 4 milióny účastníkov a na príprave celej akcie sa podieľal “štáb” zložený zo 100 tisíc ľudí. Charakteristické pódiá “Carnaval de Salvador” vytvárajú hlavne “Trio elétrico”, čo sú v podstate “alegorické vozy” vo forme truckov s akýmsi “stage” a zvukovým systémom na svojej streche.

0