VLetenky

Brazílsky Pantanal s LATAM od 627 EUR

Bonito
Pantanal vo forme Rio da Prata (foto: Rubens de Camargo Vianna Filho/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Ak by ste radi navštívili brazílsky región juhoamerického Pantanalu, mohla by sa Vám hodiť ponuka spoločnosti LATAM v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Campo Grande v štáte Mato Grosso do Sul (v južnej časti Pantanalu) kúpite za 627 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety od 20. mája 2022 do 31. marca 2023, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť predaja:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca 2023.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Pantanalu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 14. marca s návratom z brazílskeho Campo Grande (CGR) dňa 28. marca 2023.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Campo Grande za 627 EUR (14.03.-28.03.2023)

VIE-CGR

Viedeň, Rakúsko – Campo Grande, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Pantanal

V pôsobivej oblasti smerom na sever od obratníka Kozorožca, kde sa stretávajú hranice troch juhoamerických krajín ako Brazília, Paraguaj a Bolívia, naďabíte na krehký ekosystém skvelého tropického “mikroregiónu” Pantanal (s odhadovanou plochou 140-200 tisíc km²) – rozkladajúci sa najmä na území brazílskych štátov Mato Grosso (Cuiabá) a Mato Grosso do Sul (Campo Grande).

Z pulzujúceho 800-tisícového Campo Grande, rušného administratívneho centra provincie Mato Grosso do Sul, skúste zamieriť do pohodového “mestečka” Bonito (s autobusovou spoločnosťou Cruzeiro do Sul). Pôvabné Bonito, vďaka svojim priezračným tyrkysovým vodám prezývané “Karibik Stredozápadu”, poslúži ako jedna z brán do nesmierne rozľahlého Pantanalu.

0