VLetenky

Brazílsky Pantanal s LATAM od 589 EUR

Bonito
Pantanal (Rio da Prata) blízko “mestečka” Bonito (foto: Patty Ho/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste si radi pozreli brazílsky región juhoamerického Pantanalu, mohla by Vám padnúť vhod ponuka leteckej spoločnosti LATAM v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Cuiabá v štáte Mato Grosso (v severnej časti Pantanalu) kúpite za 589 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 31. marca 2023 do 1. marca 2024, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť predaja:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu januára 2024.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Pantanalu nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 24. januára s návratom z brazílskeho mesta Cuiabá (CGB) dňa 7. februára 2024.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Cuiabá za 589 EUR (24.01.-07.02.2024)

VIE-CGR

Viedeň, Rakúsko – Campo Grande, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Pantanal

V impresívnej oblasti smerom na sever od obratníka Kozorožca, kde sa pretínajú hranice troch juhoamerických krajín ako Brazília, Paraguaj a Bolívia, natrafíte na krehký ekosystém úžasného tropického “mikroregiónu” Pantanal (s odhadovanou plochou 140-200 tisíc km²) – rozprestierajúci sa hlavne na území brazílskych štátov Mato Grosso (Cuiabá) a Mato Grosso do Sul (Campo Grande).

Z rušného 800-tisícového Campo Grande, pulzujúceho administratívneho centra provincie Mato Grosso do Sul, skúste zavítať do príjemného “mestečka” Bonito (s autobusovou spoločnosťou Cruzeiro do Sul). Príťažlivé Bonito, vďaka svojim priezračným tyrkysovým vodám prezývané “Karibik Stredozápadu”, poslúži ako jedna z brán do neskutočne rozľahlého Pantanalu.

0