VLetenky

Brazílsky Pantanal s LATAM od 568 EUR

Bonito
Pantanal (Rio da Prata) v blízkosti “mestečka” Bonito (foto: Patty Ho/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste radi spoznali brazílsky región juhoamerického Pantanalu, mohla by sa Vám hodiť ponuka spoločnosti LATAM v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Campo Grande v štáte Mato Grosso do Sul (v južnej časti Pantanalu) sa predávajú za 568 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť predaja:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od apríla 2021 do januára 2022.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Pantanalu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 23. mája s návratom z brazílskeho Campo Grande (CGR) dňa 6. júna 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Campo Grande za 568 EUR (23.05.-06.06.2021)

VIE-CGR

Viedeň, Rakúsko – Campo Grande, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Pantanal

V pôsobivej oblasti smerom na sever od obratníka Kozorožca, kde sa pretínajú hranice troch juhoamerických krajín ako Brazília, Paraguaj a Bolívia, natrafíte na krehký ekosystém úžasného tropického “mikroregiónu” Pantanal (s odhadovanou plochou 140-200 tisíc km²) – rozkladajúci sa najmä na území brazílskych štátov Mato Grosso (Cuiabá) a Mato Grosso do Sul (Campo Grande).

Z pulzujúceho 800-tisícového Campo Grande, rušného administratívneho centra provincie Mato Grosso do Sul, skúste zamieriť do pohodového “mestečka” Bonito (s autobusovou spoločnosťou Cruzeiro do Sul). Príťažlivé Bonito, vďaka svojim priezračným tyrkysovým vodám prezývané “Karibik Stredozápadu”, slúži ako jedna z brán do nesmierne rozľahlého Pantanalu.

0

Add a Comment