VLetenky

Brazílsky Pantanal s LATAM od 509 EUR

Bonito
Pantanal (Rio da Prata) blízko “mestečka” Bonito (foto: Patty Ho/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste si radi pozreli brazílsky región juhoamerického Pantanalu, mohla by sa Vám hodiť ponuka spoločnosti LATAM v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Campo Grande v štáte Mato Grosso do Sul (v južnej partii Pantanalu) sa dajú kúpiť za 509 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 13.01.-03.03. a 07.03.-30.06.2022, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 11. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť predaja:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca 2022.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Pantanalu nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 9. marca s návratom z brazílskeho Campo Grande (CGR) dňa 23. marca 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Campo Grande za 509 EUR (09.03.-23.03.2022)

VIE-CGR

Viedeň, Rakúsko – Campo Grande, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Pantanal

V pôsobivej oblasti smerom na sever od obratníka Kozorožca, kde sa stretávajú hranice troch juhoamerických krajín ako Brazília, Paraguaj a Bolívia, natrafíte na krehký ekosystém skvelého tropického “mikroregiónu” Pantanal (s odhadovanou plochou 140-200 tisíc km²) – rozkladajúci sa najmä na území brazílskych štátov Mato Grosso (Cuiabá) a Mato Grosso do Sul (Campo Grande).

Z pulzujúceho 800-tisícového Campo Grande, rušného administratívneho centra provincie Mato Grosso do Sul, skúste zamieriť do pohodového “mestečka” Bonito (s autobusovou spoločnosťou Cruzeiro do Sul). Pôvabné Bonito, vďaka svojim priezračným tyrkysovým vodám prezývané “Karibik Stredozápadu”, slúži ako jedna z brán do nesmierne rozľahlého Pantanalu.

0