VLetenky

Brazílsky Pantanal s KLM od 524 EUR

Bonito
Pantanal blízko “mestečka” Bonito (foto: Andrew Comings/renilson_campos /Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste radi uvideli brazílsky región juhoamerického Pantanalu, mohla by Vám padnúť vhod ponuka Air France-KLM (Sky Team) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Campo Grande v štáte Mato Grosso do Sul (v južnej partii Pantanalu) sa predávajú za 524 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 11.12.-21.12. a 01.01.-30.06.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 20. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť predaja:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice januára do začiatku júna 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Pantanalu nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 7. februára (štvrtok) s návratom z brazílskeho Campo Grande (CGR) dňa 18. februára 2019 (pondelok).

Rezervácia letenky:
Praha – Campo Grande za 524 EUR (07.02.-18.02.2019 / štvrtok – pondelok)

PRG-CGR
Praha, Česká republika – Campo Grande, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Pantanal

V impresívnej oblasti smerom na sever od obratníka Kozorožca, kde sa stretávajú hranice troch juhoamerických krajín ako Brazília, Paraguaj a Bolívia, naďabíte na krehký ekosystém skvelého tropického “mikroregiónu” Pantanal (s odhadovanou plochou 140-200 tisíc km²) – rozprestierajúci sa hlavne na území brazílskych štátov Mato Grosso (Cuiabá) a Mato Grosso do Sul (Campo Grande).

Z rušného 800-tisícového Campo Grande, pulzujúceho administratívneho centra provincie Mato Grosso do Sul, skúste zavítať do príjemného “mestečka” Bonito (s autobusovou spoločnosťou Cruzeiro do Sul). Pôvabné Bonito, vďaka svojim priezračným tyrkysovým vodám prezývané “Karibik Stredozápadu”, slúži ako jedna z brán do nesmierne rozľahlého Pantanalu.

0